Home / ŞİLE SATMAZLI E.C.A KOMBİ SERVİSİ 216 376 4 376

ŞİLE SATMAZLI E.C.A KOMBİ SERVİSİ 216 376 4 376

şile-eca-kombi-servisi

ŞİLE E.C.A KOMBİ SERVİSİ

Evimizi ve işyerimizi ısıtma ihtiyacını karşılama konusunda arızalanan kombi cihazlarının bakımı, arıza giderilmesi gibi konularda E.C.A Merkez Kombi Servisimiz siz değerli müşterilerimizle beraberdir.Kaliteli ve hızlı bir ilke edinen kombi servisimizden hızlı bir kombi servisi almak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak kombi servisimize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.Aynı zamanda aklınıza takılan soruları detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Uzman kombi teknik kadrosu ve güler yüzlü teknik servis elemanımız ile servis hizmeti sağlarken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. E.C.A Merkez Kombi Servisi karşılaştığınız sorunları gidermek için her zaman yanınızdadır. Kombi cihazlarının kış aylarında yapılması gereken temizlik ve bakım işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kombinizin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yapılan cihazların hem ömürleri uzar hemde kombi cihazınızdaki parçaların arızalanmaların önüne geçmiş olursunuz.Kombi bakımı yapılmayan cihazların arızalanma meydana gelmesi oldukça normaldir. Kombi arızaları konusunda uzman kadromuz siz değerli müşterimize hızlı ve pratik bir şekilde çözümler üretmekte ve karşılaşılan problemi ortadan kaldırmaktadır.Kombi cihazlarınız arızalandığında kombinizi emin ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir.Çünkü kombinizi vergi levhası olmayan kimliği bilinmeyen kişilere teslim etmeniz kombinizin daha da arızalanmasına veya daha fazla ücret ödemenize neden olmaktadır.

Tüm kombi markaları ve modelleri için ayrı ayrı teknik servis elemanlarımızın görev yaptığı ve kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kombi servisimiz İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine Şile E.C.A Kombi Servisi , E.C.A kombi bakımı ve petek temizleme gibi hizmetler vermektedir.

Şile E.C.A SATMAZLI Kombi Servisi

Şile E.C.A Kombi Servisimizi seçmeniz durumunda hem kaliteyi hemde hızı seçmiş olacaksınız. E.C.A Merkez Kombi Servisimiz alanında uzman eğitimli kombi teknik servis elemanlarından oluşmaktadır. E.C.A Kombi teknik servis personellerimizi düzenli bir şekilde testlere tutulmakta ve müşteri iletişiminin kuvvetlendirilmesi için kurumsal kimliğimizle iletişim dersleri verilmektedir. Kombi servisimizden istediğiniz kombi arıza hizmetinde eğer değiştirilen bir parça olması durumunda 1 yıl Merkez Kombi güvencesi altında garantilenmektedir. Şile E.C.A Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. E.C.A Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376′ dan ulaşabilirsiniz .

İstanbul’da müşteri memnuniyeti endeksli çalışan Şile E.C.A Kombi Servisi diğer kombi servislerinden kendini sıyrılarak kendine önemli bir yer edinmiştir. Kombi servisi,kombi bakımı ve petek temizleme konularında ilk sıralarda yer aldık. Çağrı merkezimizin olanağıyla müşterilerimizin her an her dakika bize ulaşmasını olanak sağlamaktayız. Ayrıca müşteri hizmetleri servisimize de 7 gün 24 saat değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şile SATMAZLI E.C.A Kombi Servisi

E.C.A Kombi bakımı ve E.C.A kombi tamir hizmeti veren E.C.A Merkez Kombi Servisi müşterilerinin sadece meydana gelen arızalarıyla değil ileride doğacak arızaları da halletmeyi ilke edinmiştir. Sadece satışta değil satış sonrasında da müşterilerimize olan ilgiyi sonuna kadar devam ettiren ender kombi servisiyiz. Şile E.C.A Kombi Servisimize ait çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız gece gündüz karşılaştığınız problemlerinizi gidermek için ellerinden gelenleri yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgilere arkadaşlarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Eğer sorununuz parça arızası değilse ve müşterimiz çözümleyebilecekse görevli arkadaşlarımız telefondan gerekli talimatları vererek sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Eğer sorun çağrı merkezimizin talimatları ile giderilmeyecek kadar büyük ise, en kısa zamanda bulunduğunuz adrese kombi servis elamanları yönlendirilecektir. Bununla yetinmeyip ekibimiz kombi arızanızın son durumu hakkında detaylı bir analiz yaparak sizi bilgilendirecektir. E.C.A Çağrı birimimizde bulunan uzman teknik servisimiz sorunlarınızı daha çok uzaktan halletme taraftarıdır. Çünkü servis elamanlarını yollayıp vakit kaybetmek veya sizin o süre içinde mağdur olmanızı istemez.

Şile E.C.A Kombi Servisi

Kombinizin arıza yapmasını engellemek için mutlaka düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmalısınız.Kombi bakımı kombinizin ömrünü uzatacak ve kombinizin arızalanmasını engelleyerek bütçenizi sarsmasını engellemiş olacaksınız.Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şile SATMAZLI E.C.A Kombi Servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. E.C.A Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz .

Call Now ButtonŞİLE E.C.A KOMBİ SERVİSİ