Home / Şile Petek Temizleme Servisi

Şile Petek Temizleme Servisi

Şile Petek Temizleme Servisi

İşyerlerimizde ve evlerimizde kullandığımız kalorifer tesisatı yıllık olarak periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Aksi durumda ısıtma işleminde % 30 oranında verim kaybı olacaktır. Kombi peteklerinizin içerisinde yer alan suyun belli bir zaman sonra kireç oluşması ve tıkanmalar meydana gelecektir. Vanada ve borular da meydana gelebilecek tıkanmalar suyun rahat bir şekilde dolaşmasını engellecek ve peteklerin ısınmasını engellecektir. Suyun kireçli oluşmasının dışında ,borularda oluşan tortular ve çamurların birikmeside tıkanıkların oluşmasına neden olacaktır. Böyle bir durumda peteklerin bir kısmı ısınacak bir kısmı tıkanma nedeniyle ısınamayacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı petek temizleme hizmeti oldukça önemlidir. Günümüzde birçok kombi kullanıcısı gerekli özeni göstermediği için kombilerinden yeterli ölçüde verim alamıyor ve kombileri yüksek derecelerde ısıtmaya çalışıyorlar ve doğalgaz faturaların yüksek gelmesine neden oluyor. Şile Petek temizleme hizmeti alınması durumunda yapılan temizleme işlemi sayesinde % 20 oranında tasarruf sağlanıyor.

Şile Petek Temizleme Servisi

Hem bireysel kombi kullanıcıları hem de merkezi kalorifer sistemleri kullanan kişiler petek temizleme servisi hizmeti alması durumunda enerji kaybıda en aza inecektir . Kombi tesisat temizliğinde kullanılan malzemelerin petek temizlemeye uygun olması oldukça önemlidir. Öyleki petek temizliğinde kullanılan kimyasalların petek içerisinde yer alan akışın tam anlamıyla sağlanması gerekmektedir. Kalorifer sistemine zarar vermeden verimli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Şile Temizleme Servisi

Kalorifer tesisatında kullanılan malzemelerin ruz ruhu, cam sil, antifriz gibi maddeler kullanılmamalıdır. Petek temizleme hizmetinden yararlandığınızda kalorifer ve kombinizin ömrünü uzatacaksınız. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılan petek içerisinde su boşaltma, tekrar su doldurma işlemi yapılsa bile peteklerin ve tesisatın içerisinde tortular ve tıkanıklar kalacaktır. Bu durumu çözmek için özel geliştirip petek temizleme makineleri kullanılmalıdır .

Petek temizmele işlemini kış gelmeden mutlaka yaptırmalısınız. Yaptıracağınız petek temizleme hizmeti sayesinde hem ısınma problemlerinizi ortadan kaldıracaktır. Hem de doğalgaz faturalarınızın daha az geldiğini göreceksiniz .

Kombi petek temizleme servisimiz hakkında detaylı bilgi almak için tel numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. İstersenizde aklınıza takılan sorular var ise detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi petek temizliği ne zaman yaptırılmalıdır : Evinizin ısınmasını sağlayan radyatör(petek) temizliğinin her 2 yılda düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bu sayede hem faturalarınızda düşüş meydana gelecektir hem de verimli ısı enerjisi elde edeceksiniz.

Radyatör ( Petek) Temizliğini Ne Zaman Yaptırmalıdır

Şile Petek temizleme işlemi düzenli bir şekilde her 2 yılda yaptırılması gerekmektedir. Bu sayede doğalgaz faturası cep yakmayacaktır.

Niçin Petek Temizleme İşlemi Yaptırmalıyım

Petek temizlemenin yaptırılmasının en büyük sebepleri arasında radyatör tesisatın tıkanması ve bunun neticesinde boru çaplarında daralma meydana gelmesidir.Kombi kullanıcılardan sık sık duyulan kombi petekleri az ısınıyor şikayetinin en önemli sebebi temizlik yapılmamasıdır. Bu vb sorunlar yaşamak istemiyorsanız eğer mutlaka petek temizliği yaptırın. Aksi durumda filtrenin tıkanması gibi nedenler peteklerin alt kısımların ısınmamasına ve % 40 oranında enerji sarfiyatına neden olmaktadır.

Kombi Tesisat Yıkama Kampanyası

Evimizde yada iş yerimizde bulunan kombiler kışın oldukça önemli konumdadır. Önemli yere sahip olan böyle cihazlara karşı düzenli bakım yaptırılmalıdır. Biz kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimi düşündük ve çeşitli kampanyalar yapmaya karar verdik.

Şile Petek temizleme işlemi yaptıran tüm müşterilerimize % 30 oranında indirim uyguluyor ve 80 tl olan kombi bakımımız siz değerli müşterilerimize hediye ediyoruz.

Şile Kombi petek temizleme kampanyamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli müşterimiz tüm bilgilere bu sayfadan ulaşmanız mümkündür. Merkez kombi servisi olarak kombi bakımı ve kombi arızalarında hep yanınızdayız. Bünyemizde bulunan petek temizleme servisimize yeni son teknoloji petek temizleme makineleri ile siz müşterimizin karşısına kampanyalar ile karşınızdayız. Kombi petek temizleme hizmetinden yararlanmak isteyen ev ve iş yeri kullanıcıları makalemizi dikkatli bir şekilde incelesinler.

Şile Petek Temizleme Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Ağaçdere Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Ağva Merkez Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Ahmetli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Akçakese Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Alacalı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Avcıkoru Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Balibey Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Bıçkıdere Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Bozkoca Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Bucaklı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Çataklı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Çavuş Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Çayırbaşı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Çelebi Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Çengilli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Darlık Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Değirmençayırı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Doğancılı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Erenler Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Esenceli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Geredeli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Göçe Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Gökmaslı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Göksu Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Hacı Kasım Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Hacıllı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Hasanlı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -İmrendere Mahallesi Petek Temizleme Servisi -İmrenli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -İsaköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kabakoz Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kadıköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kalem Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Karabeyli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Karacaköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Karakiraz Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Karamandere Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kervansaray Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kızılca Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Korucu Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kömürlük Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kumbaba Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kurfallı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Kurna Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Meşrutiyet Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Oruçoğlu Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Osmanköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Ovacık Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Sahilköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Satmazlı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Sofular Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Soğullu Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Sortullu Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Şuayipli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Tekeköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Ulupelit Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Üvezli Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Yaka Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Yaylalı Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Yazımanayır Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Yeniköy Mahallesi Petek Temizleme Servisi -Yeşilvadi Mahallesi Petek Temizleme Servisi

Şile Petek Temizleme Kampanya Detayları

Kombi peteklerini yıkatmak isteyen müşterilerimize % 30 indirim imkanı sunuyoruz.

Radyatörlerini yıkatmak isteyen ve kombisine bakım yaptırmamış kullanıcılarımıza kombi bakımı ücretsizdir. Kampanyamız evin içerisinde yer alan kalorifer adedine göre değişiklik göstermektedir. Kombi peteklerinize mutlaka düzenli bir şekilde yıllık bakımlarını yaptırmalısınız. Aksi durumda doğalgaz faturasında istenmeyen rakamlar ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak yukarıda belirttiğimiz kampanya ile hem ısınma probleminiz ortadan kalkacak hem de doğalgaz faturanızda indirim ile karşılaşacaksınız. Daha detaylı bilgiler için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Evlerimizin ısınmasını sağlan kombi’nin parçası olan petekler evin çeşitli noktalarına konarak odaların sıcak olmasını sağlamaktadır. Kombi petekleri ızgara görünümde yapılara sahip olmasına rağmen peteklerin kullanılsın ya da kullanılmasın evin içerisinde yer alan toz ve akarlar nedeniyle tıkanmalara neden olur. Bu oluşan tıkanıkların ısınmaya engel olduğu gibi kirli havanın ortaya çıkmasına da zemin hazırlamaktadır.

İş yerimiz de yada evimizde bulunan kombinin bakımı yapılmasının yanında mutlaka radyatör petek temizleme işleminin de yapılması gerekmektedir. Kombi peteklerinin kullanımlarına bağlı olarak bir çok tıkanma ve ısı yaymama nedeni mevcuttur. Başlıca nedenlerinin başına kirli ve kireçli suyun olması, çamurlaşma etken olarak gösterilmektedir. Petek temizliğin yapılmaması durumunda peteklerin ve tesisatın çürümesine neden olacağı gibi arızalara da neden olmaktadır. Bu durum da peteklerin ve tesisatın yenilenmesine kadar gitmektedir.

Şile Petek temizleme işlemini 2 yılda defa yaptırsanız bile peteklerinizden kirli suyun çıkışına inanamayacaksınız. Çıkan su simsiyah olarak tahliye edildiğinde peteklerinizde bulunan kirli su temizlendiği anlamına gelmektedir. Petek temizleme işlemini tavsiyemiz kış ayına girerken yaptırmanız oldukça idealdir. Kombinizin yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirdiyseniz ve kombi petek temizleme işlemini gerçekleştirmediyseniz bakım konusunda yarım işlem yaptırdığınız anlamına gelir. Bu durum da ısınma problemi yaşayabilir ve ısı verim kayıplarına neden olmuş olursunuz.

Şile Petek Temizleme Servisi

Şile Kombi petek temizleme işlemleri için gelen konusunda uzman teknik personelimizin getirdiği petek temizleme makinesi ile birlikte bir kaç dk içerisinde tesisatınızda bulunan kirli suyun temizleme işlemini gerçekleştirecek. Evinizde petek adedine göre petek temizleme işlemi zaman alacağı için ortalama olarak 40-50 dk arasında sürmektedir.

Petek temizleme işlemini yaptırmazsanız emin olun bulunduğunuz mekanınız yeterince ısınmayacak ve eksik kalacaktır. Bu durumda ekstra bir enerji maliyetine neden olacak ve bütçenize zarar vermiş olacaksınız. Halbuki kombi bakımı ve kombi petek temizleme işlemi sayesinde cebinizden gereksiz doğalgaz fatura parası çıkmamış olacaktı.

Şile Petek temizleme işleminin en önemli aşamalarından biri olarak kabul edilen sıcaklığın kalıcı bir konumda olmasıdır. Evinde ve iş yerinde kombi kullanan herkes petek temizleme hizmeti için bizleri arayabilir. İsteyen müşterilerimiz ise akıllarına takılan soruları çağrı merkezimize sorarak bilgi alabilir. Firmamızdan istediğiniz zaman aralığında petek temizleme ve kombi bakımı gibi konularda destek alabilirsiniz.

Peteklerin Üstü Sıcak Altı Soğuk

Kombi peteklerinizin bir kısmı soğuk bir kısmı sıcak ise radyatör peteklerinizden hava almayı deneyebilirsiniz. Hava alma işlemi gerçekleştirmenize rağmen başarılı olamadıysanız eğer merkez kombi servisi olarak siz değerli müşterimize çeşitli önerilerde bulunmak istiyoruz.

Kombi petek tesisatınızdaki filtre tıkalı olabilir. Cihazınız yanlış ayarda olabilir. Yada cihazınızın sıcak su ile soğuk su ayrıştırmasında aksamalar olabilir. Kombinize yakın kombileri kapatmanız durumunda uzakta yer alan kombi peteklerine daha hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Kalorifer tesisatınızda tıkanıklı meydana gelmiş olabilir. Bu durumda mutlaka Petek Temizleme servisimizi aramalısınız. Kombi petek temizleme hizmetimizde özel cihaz ve özel kimyasal maddeler kullanarak tesisatınızda bulunan peteklerin verimli bir şekilde yanmasını sağlıyoruz. Petek temizleme hizmeti alan müşterilerimiz petek temizleme denildiğinde sadece radyatör ve petek temizleme hizmeti olarak algılamaktadır. Halbuki petek temizleme aşamasında kombinin eşanjörü ve tesisat borularıda temizlenmektedir. Radyatör yani petek temizleme hizmetimizi siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz her 2 yılda düzenli bir şekilde yaptırmalıdır. Temizleme işlemini gerçekleştirme aşamasında petek ve tesisat için özel olarak hazırlanmış özel kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Kullandığımız makineler piyasada bulunan en yüksek ve en güçlü makineler olduğundan dolayı temizleme işlemimiz 30 dk ile 45 dk arasında değişmektedir. Temizleme işleminin hemen ardından tesisatın su ile durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu aşamadan sonra kombinizin su ayarlarını ve peteklerinizin havası alındıktan sonra petekleriniz kış ayına hazır olmuş oluyor. Bu sayede ısınma probleminiz ortadan kalkmış olacak ve oluşan ısıyı verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Şile Petek Temizleme Servisi

Tekrar belirtmekte fayda var. Peteklerinizin alt kısmı soğuk ise petek temizleme işleminin vakti gelmiş demektir. Peteklerinizde oluşan çamur ve pisliklerden kurtarmak için mutlaka bakım yaptırın. Bu sayede doğalgaz faturasında % 20 oranlarında düşüş yaşayacaksınız. Petek temizleme servisi olarak kullandığımız kimyasal maddeler ve kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünlerdir. Mutlaka bizim ile iletişime geçerek bakımlarınızı yaptırın .

Şile Petek temizleme servisimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşarak petek temizleme hizmeti almak için 0532 056 4 376 – 0216 376 4 376 numaralarını arayarak hizmet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda petek temizleme servisimiz konusunda aklınıza takılan sorular var ise hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİLE E.C.A KOMBİ SERVİSİ