Home / ECA Kombi Servisi

ECA Kombi Servisi

E.C.A Kombi Servisi olarak “Önce can güvenliğinizi düşünüyoruz.” İstanbul Anadolu yakası genelinde bulunan ve tam donanımlı mobil servis ağımız ile saatinde servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve deneyimli E.C.A servis teknisyenlerimiz güçlü bir servis olmamızda en büyük destekçimizdir. Kombi cihazlarınızın bakım onarım ve teknik servis hizmetleri için sizde en yakın şubemizi arayarak servis randevusu alabilirsiniz. %100 orijinal yedek parça ve 1 yıl ücretsiz parça garanti sunuyoruz . E.C.A Kombi servisi ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu hızlı bir şekilde çözmektedir. Eğer karşılaştığınız problem servis yerinde giderilemeyecek kadar büyük ise kombiniz Merkez Kombi Servisine getirilir. Tamir sonrası tüm testleri gerçekleştirilir ve adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

İstanbul’un Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz. Arızalanan kombi cihazınızın artık sizin için problem olmaktan çıkıyor. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimiz ve uzman kombi teknik personellerimizle tüm kombi markaları ve modelleri için garantili hizmet veriyoruz. E.C.A Merkez Kombi Servisi olarak Anadolu yakasında tüm ilçelerde ve semtlere hizmetimiz vardır.

E.C.A Kombi Servisi

Yüksek verimli ve çevreyle dost olan Merkez Kombi Servisi doğalgaz ile ısınma yöntemini kullanan yeni ve yenilenen yapılarda tercih edildiğini biliyoruz. Alışılmış (soba, klima, elektrikli ısıtıcı vb.) klasik ısınma yöntemlerine çok daha avantajlı olmasından dolayı doğal gaz kullanımı sürekli yaygınlaşıyor, doğalgazın daha da geniş kitlelere ulaşması amaçlanıyor. Siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet kesintisiz hizmet sunuyoruz. Merkez Kombi Servisi olarak Kombi arıza, Bakım, Hata Kodları ve bilmek istediğiniz herşey hakkında ücretsiz danışma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kombi Servisimiz ile iletişme geçtiğinizde ve arıza giderilmesi için arıza kaydı oluşturduğunuzda uzman teknik servisimiz hızlı bir şekilde belirttiğiniz adreste olmaktadır.Arızanın giderilmesi için yapılan çalışmasında ilk aşamada arızanın tespit aşamasıdır.Bu aşamadan sonra arızanın tamir aşamasıdır.Arızanın elektronik yada mekanik parçadan kaynaklanması durumunda müşterinin onayı alınmadan parça değişimi gerçekleştirilmemektedir. Değiştirilen her parça 1 yıl Merkez E.C.A Kombi Servisi tarafından garanti altındadır.

E.C.A Kombi Servisi

E.C.A Kombi cihazınızı düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırmalısınız.Kombi bakımı yapılması durumunda kombi cihazınızın ömrü uzayacak ve kombinizi verimli bir şekilde kullanacaksınız. Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. E.C.A Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no’dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376’dan ulaşabilirsiniz.

Merkez Kombi Servisi olarak cihazınızın verimliliğini arttırmak , yıpranan parçaların değişimi ve gelecekte ortaya çıkacak arızların önüne geçmek için kombi bakım hizmeti çok önemli bir hizmettir . Her yıl belli aralıklarla yapılması gereken kombi bakımı genellikle sonbaharda gerçekleştirilir.Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara neden olmaktadır.

E.C.A Kombi Servisi

Piyasada uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara ve patlama, gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır. Bu sebeple E.C.A kombi bakımı , E.C.A kombi tamiri gibi hizmetleri vergi levhası olan ehil kişilere mutlaka yaptırın.
Merkez E.C.A Kombi Servisi kombi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile İstanbul’un Anadolu yakasında bulunana Maltepe ilçesinde faaliyet vermektedir. İstanbul’un anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde kombi servisi hizmeti vermektedir.

Kombi cihazınızda meydana gelen arızalarda kombi servisimize arıza kaydı bırakmanız gerekmektedir. Arıza kaydını inceleyen kombi servisimiz belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde kombi servisi yönlendirmektedir.Kombi servisimiz ilk aşamada kombi cihazınızda meydana gelen arızanın tespitini gerçekleştirir. İkinci aşamada ise kombinizde meydana gelen arızayı tamir işlemini gerçekleştirir. Bu aşamada eğer kombi cihazınızın mekanik yada elektronik malzemelerinden biri arızalı ise belirtilen parça değiştirilmeden önce müşterimizin onayının ardından parça değiştirilir. Değiştirilen her parça firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır.

Kombi servisi hizmeti veya kombi bakımınızı yaptırmak istiyorsanız eğer çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. E.C.A Çağrı merkezi numaramız olan 0216 376 4 376 no ‘ dan yada hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0532 056 4 376 ‘ dan ulaşabilirsiniz .

Call Now ButtonŞİLE E.C.A KOMBİ SERVİSİ